Hyrja

The last comments on this page:
Comment posted by MA HA BYTHEN, 03/23/2013 at 10:43pm (UTC):
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
:- :- :-

Comment posted by akdjdjikskjdsj, 03/18/2013 at 2:59pm (UTC):
ej a ka naj shifer per cs te mir

Comment posted by jk, 03/14/2013 at 10:38am (UTC):
hjjhkjh,

Comment posted by BESART, 03/13/2013 at 9:16pm (UTC):
besi89@live.com

Comment posted by ........, 03/07/2013 at 5:19pm (UTC):
O si ta shkruaj emrin Tim ne google

Comment posted by rimi, 03/03/2013 at 5:44pm (UTC):
hey qa po bani qysh me instalu counterin be

Comment posted by FLORENT , 02/28/2013 at 10:11am (UTC):
FUCCK GTA

Comment posted by edmond, 02/05/2013 at 5:02pm (UTC):

Comment posted by prooX., 02/03/2013 at 10:20pm (UTC):
85.25.63.110:27026

Comment posted by Leotriim Zeqiiri, 01/24/2013 at 11:35am (UTC):

Vallai shum i mir counter strike 1.6 ska loj ma te mir :-

Comment posted by ramadan, 01/21/2013 at 1:20pm (UTC):

Comment posted by SomineXx, 01/20/2013 at 9:18am (UTC):
Hej qysh duhet mi perdor qitsat ne konter mos duhet aty ku shkruhen ip se spedi

Comment posted by hasani, 01/12/2013 at 11:39am (UTC):
ku jeni bre

Comment posted by masar, 01/12/2013 at 10:57am (UTC):Comment posted by Egzon, 01/10/2013 at 1:25pm (UTC):
03/12/2013
Po hajde nre lujm me server se po ta qi nanen NgoJJJJ

Comment posted by arbenit krasniqi , 01/04/2013 at 6:30pm (UTC):
:- a me bojn qEto qoCa

Comment posted by 57rrrrrrrrrr, 01/02/2013 at 12:51pm (UTC):

Comment posted by deta, 12/27/2012 at 11:51am (UTC):
hej


Comment posted by elton, 12/20/2012 at 9:57pm (UTC):

Comment posted by endrit, 12/19/2012 at 4:20pm (UTC):
o dosta bre

Comment posted by Agon, 12/13/2012 at 7:27pm (UTC):
Nozyy <3

Comment posted by enis, 12/08/2012 at 8:27pm (UTC):
jeni mire :-

Comment posted by Agon, 12/06/2012 at 5:11pm (UTC):
Ejj nese mundet ma shom shifra per Gta Sanandreas dhe ti qitni me perkthim shqipp

Comment posted by YaGi, 11/20/2012 at 12:47pm (UTC):
HeJ AmAteRA Ku Jeni

Comment posted by munir, 10/27/2012 at 8:03pm (UTC):
ei karuca ku jeni

Comment posted by indrit, 10/19/2012 at 6:39am (UTC):
:-

Comment posted by agonn, 10/05/2012 at 6:03am (UTC):
T.B.A

Comment posted by armend morina, 10/02/2012 at 2:30pm (UTC):
ggfti9id acglak

Comment posted by nebi, 09/13/2012 at 2:27pm (UTC):
yhjgh

Comment posted by *_*TBA*_*, 09/05/2012 at 3:17pm (UTC):
kush ka wps tma bon add shpetimkoliqi@postribe.com edhe ia fali ni srw 32 solt

Comment posted by emri, 08/26/2012 at 6:34pm (UTC):
Comment posted by adrian, 08/25/2012 at 9:13pm (UTC):
ej nanen ja chifsh i kam thon njanjit ne pazar

Comment posted by Ramazan, 08/15/2012 at 7:26am (UTC):
Shikoni djema mundni me ivjedh une muj sa her me i vjedh por mos e bon copy proje me ndryshe bej selkt all te gjitha shifrat dhe pasi qe selekton mbaje te klikuar miun e par dhe leshoje ne mirosoft word dhe pa problem do te shkarkohen

Comment posted by dardan , 07/30/2012 at 12:42pm (UTC):
sen spaska
:D:D:D:D

Comment posted by Fuck kush thotr mos vjedh, 07/24/2012 at 3:30pm (UTC):
mamin ta ha mos vjedh

Comment posted by munir, 07/17/2012 at 1:55pm (UTC):
shum mir pom pelqen shum webi shum i mir

Comment posted by tba, 07/15/2012 at 12:20pm (UTC):
super,,jeni tmirr

Comment posted by shpat, 07/13/2012 at 12:27pm (UTC):
counter strite 1.6

Comment posted by GiMMchE, 07/11/2012 at 3:45pm (UTC):
HeYY Ju ViZZiTToVa PraP Si JeNNi

Comment posted by GiMche, 07/10/2012 at 6:34pm (UTC):
Shumm T'mir T'shkelqyeshem jeni BRAVISIMA

Comment posted by MeGGi , 07/10/2012 at 6:03pm (UTC):
Me pelqen Web-i SHUMM I MIR Gjithqka me pelqen me shum se Web-at tjer

Comment posted by toli, 07/07/2012 at 5:22pm (UTC):
as me kqyr niher nuk po te pelqen

Comment posted by Skrillex , 07/04/2012 at 8:52pm (UTC):
ej a jan citat edhe per cs insomnia

Comment posted by qlirim, 06/30/2012 at 12:16pm (UTC):
heheeheeh shum te mir valla

Comment posted by dardan, 06/26/2012 at 8:02pm (UTC):
po kto jan virusa bre nanen jav qi a muret vesh

Comment posted by urim , 06/25/2012 at 6:52pm (UTC):
po si mundem me e thy pastin ne MSN s

Comment posted by jasin, 06/12/2012 at 6:34am (UTC):
edhe un po va ap msn juve jasin_bukuroshi@hotmail.com

Comment posted by lorik aliaj, 06/09/2012 at 12:41pm (UTC):
ej a ka naj shifer per gta te mir a

Comment posted by ramadon, 05/27/2012 at 12:31pm (UTC):
doni_2001_@live.com

Comment posted by AGIM TAHIRI, 05/22/2012 at 4:02pm (UTC):
:*Add comment to this page:
Your Name:
Your Message:

ORA
 
Advertisement
 
 
www.toony-tribex.page.tl 106621 visitors (289189 hits) TTooNy_TTriBeex@msn.com
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=