Msn BooT

 Si te krijojm nje MSN Bot

Shkarko Programin
E merrni e downlodoni at programin pastaj shkoni
www.hotmail.com dhe e hapni nje E-mail te ri(dmth ate qe doni me pas roboti si psh: (google-al@hotmail.com)
Pastaj e hapni programin dhe jan dy hapsira , njera per me shkru e-mailen dhe e dyta per me shkru Passwordin...dhe i shkruni aty edhe emailen edhe passwordin....
pastaj Klikoni Enter....
E hapni nje NotePad dhe e shkruani nje pyetje psh:
Cito:
Si je=mire ti si jee
qa je tu bo=qe po rri ti
Dmth gjithmon 1.Pytja `=` 2.Pergjigja....
Dhe e runi notepadin...
Shkoni te programi dhe klikon OPEN (osht ajo shenja e folderit qe tregon Open) edhe e Hapni at textin qe e keni shkru ne Notepad...
Edhe MSNBOT-i juaj eshte online ,dhe do te pergjigjet  

 

ORA
 
Advertisement
 
 
www.toony-tribex.page.tl 106644 visitors (289234 hits) TTooNy_TTriBeex@msn.com
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=